spisak učesnika

Francuska / France

Žilijen Ezano (Julien Ezanno)

savetnik za bilateralne poslove, Nacionalni centar za film i animiranu sliku (cnc.fr)

Oreli Bordje (Aurélie Bordier)

generalna sekretarka Udruženja za promociju nezavisnog filma ACID (lacid.org)

Lor Vermirš (Laure Vermeersch)

članica upravnog odbora Udruženja za promociju nezavisnog filma ACID

Gabrijel Berof-Galar (Gabrielle Béroff-Gallard)

menadžerka filmskih projekata i programa La Fabrique Cinéma (lescinemasdumonde.com/fr/la-fabrique/2020/projet), Francuski institut u Parizu

Katrin Fodri (Catherine Faudry)

Ataše za kulturu, Francuski institut u Srbiji

Žisten Pešberti (Justin Pechberty)

producent, Les Valseurs (lesvalseurs.com)

Damjen Monije (Damien Monnier)

reditelj i producent dokumentarnih filmova, L’Image d’après (http://limagedapres.over-blog.com/)

Mari Diba (Marie Dubas)

producentkinja, Deuxième Ligne (https://www.facebook.com/deuxiemelignefilms/)

Gotje Labris (Gautier Labrusse)

direktor bioskopa Cinéma Lux (http://www.cinemalux.org/spip/)

Lazar Garnije (Lazare Garnier)

koordinator programa Jeunes ambassadeurs, Cinéma Lux

Arijel Švajcer (Ariel Schweitzer)

filmski kritičar i novinar, Cahiers du cinéma (https://www.cahiersducinema.com/)

Batist Ru (Baptiste Roux)

filmski kritičar, Positif

Žili Tengo (Julie Tingaud)

direktorka službe za spoljne odnose, La Fémis (https://www.femis.fr/)

Kamij Sanz (Camille Sanz)

koordinatorka i selektorka programa, Poitiers Films Festival (https://poitiersfilmfestival.com/)

Elodi Ferer (Elodie Ferrer)

menadžerka Industry programa i programa Jump In (https://poitiersfilmfestival.com/en/professionals/jump-in/)

Morad Kertobi

direktor odeljka za kratkometražni film, Nacionalni centar za film i animiranu sliku (cnc.fr)

Katja Usova (Katia Usova)

koordinatorka obuka i radionica, GREC (http://www.grec-info.com/)

spisak učesnika

Srbija / Serbie

Miroljub Vučković

sektor za međunarodnu saradnju, plasman i promociju, Filmski centar Srbije (https://www.fcs.rs/)

Igor Stanković

direktor Kombank dvorane (https://www.kombankdvorana.rs/) i MegaCom Filma (http://mcf.rs/)

Srdan Golubović

reditelj, Baš Čelik Film House (https://www.bascelik.net/), profesor filmske i televizijske režije na Fakultetu dramskih umetnosti u Beogradu (https://fdu.bg.ac.rs/en)

Rajko Petrović

osnivač Five Stars Films (https://www.instagram.com/fivestars.film/, https://www.facebook.com/fivestarsfilm/), selektor i direktor filmskog festivala Slobodna Zona (https://slobodnazona.rs/?lang=en), osnivač VOD platforme KinoKauch (https://kinokauch.com)

Boban Stefanović

predsednik upravnog odbora Mreže kinoprikazivača Srbije (http://www.cinemanetwork.rs/), urednik filmskog programa Kulturnog centra Gornji Milanovac (http://www.kcgm.org.rs/)

Milan Stojanović

producent, Sense Production (senseproduction.rs)

Snežana van Houwelingen

producentkinja, This and That productions (http://www.thisandthat.rs/)

Nikolina Vučetić Zečević

producentkinja, Biberche productions (http://www.biberche.com/) – TBC

Stefan Malešević

reditelj, član Evropske filmske akademije

Zoran Janković

filmski kritičar i novinar, Vreme (https://www.vreme.com/), urednik filmskog portala Filmskog centra Srbije

Snežana Andrić

predsednica udruženja Mladi ambasadori (https://ambasador.rs/)

Aleksandar Stamenković

projektni menadžer, Mladi ambasadori

spisak učesnika

Moderatori / Modérateurs

Vladimir Perišić

reditelj

Petar Mitrić

producent, No Wave Films

Maja Šuša, glumica

osnivačica i umetnička direktorka Bašta festa (https://www.bastafest.com/)

Marion Vio

direktorka Francuskog instituta u Nišu

Nikola Radić

filmski novinar, Courrier des Balkans (https://www.courrierdesbalkans.fr/), Filmoskopija (https://www.fcs.rs/filmoskopija/)

Iva Plemić Divjak

producentkinja, Dribbling pictures (https://dribblingpictures.com/), zamenica predstavnika Srbije u radnim telima EURIMAGES fonda (https://www.coe.int/en/web/eurimages/)